Strona główna

logo kancelariaKancelaria rozpoczęła swoją działalność 1 lutego 1992 roku i należy do jednej z najstarszych tego typu Kancelarii w Polsce. W 2016 roku kancelaria obchodzi swoje 25-lecie.

Zapraszamy Państwa do korzystania z usług kancelarii. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak i również osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej

 


 

Doradztwo podatkowe

Korzystanie z wiedzy i doświadczenia doradców podatkowych, w dzisiejszych czasach staje się standardem w prowadzeniu każdej firmy. Nasze usługi doradcze charakteryzują się pełnym profesjonalizmem.

Doradztwo gospodarcze

Doradzamy we wszystkich kwestiach bieżących związanych z prowadzeniem firmy. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać strategiczne, z wykorzystaniem wiedzy specjalistów.

Działalność szkoleniowa

Prowadzimy szkolenia dla przedsiębiorców oraz dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę. Stawiamy na profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług. Kancelaria stworzyła autorski program szkoleń.

wspieranie lokalnej przedsiębiorczości

Nasza kancelaria realizuje misje wspierania lokalnej przedsiębiorczości. W ramach działań, zostały uruchomione projekty aktywizacji przedsiębiorczości po przez szkolenia, oraz bezpłatne konsultacje.