II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości

Submitted by Administrator on Tue, 11/15/2016 - 20:34

Już 28 października 2013 odbędzie się II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości organizowany przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego Irena Grządziel z siedzibą w Pszczynie. Tak jak to miało miejsce w pierwszej edycji, Konkurs jest skierowany do Uczniów szkół ponadgimnazjalnych wszystkich typów: liceów ogólnokształcących, profilowanych, techników, a także szkół zawodowych, w których prowadzone są zajęcia z przedmiotu „podstawy przedsiębiorczości”.

konkurs wop 2

Tematyka Konkursu porusza kwestię praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej w czasie kształcenia z przedsiębiorczości, jednak nie bazuje wyłącznie na informacjach zdobytych w szkole. W tegorocznej edycji znajdą się także pytania z zakresu technologii informacyjnej, informatyki i zarządzania przedsiębiorstwem za pomocą nowoczesnych technologii.

Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich Uczniów, którym tematy związane z przedsiębiorczością nie są obce. Uczniów- planujących w rozpoczęcie działalności gospodarczej, interesujących się finansami i ekonomią, chcących wykonywać zawody związane z zarządzaniem, lubiących podejmować ryzyko, znających zasady współdziałania w lokalnej społeczności gospodarczej.

Dla Uczestników Konkursu, którzy osiągną największą ilość punktów Organizator wraz ze Sponsorami przygotowali nagrody:

I miejsce – kurs prawa jazdy kat. B o wartości 1300,00 zł brutto ufundowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców „OSK3” z siedzibą w Pszczynie,

II miejsce – tablet Pentagram Quadra 9.7 o wartości 900,00 zł brutto ufundowany przez COMI Przemysław Korusiewicz z siedzibą w Ćwiklicach,

III miejsce – aparat fotograficzny Canon Sx160 + 8 GB + etui o wartości 500,00 zł brutto ufundowany przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego Irena Grządziel z siedziba w Pszczynie.

Nie zapomnij ! Zgłoś swój udział Twojemu nauczycielowi ! Jeszcze dziś !

Na zgłoszenia szkół biorących udział czekamy do 23.10.2013.

Wyłączny Patronat medialny sprawuje portal internetowy Pless.pl.