Responsive image

Kancelaria

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Irena Grządziel z siedzibą w Pszczynie rozpoczęła swoją działalność 1 lutego 1991 roku jako firma rodzinna. W 1997 roku specjaliści z Kancelarii uzyskali wpis na Listę Doradców Podatkowych.

Realizując strategię wysokiej jakości oferowanych usług pracownicy kancelarii na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje i śledzą wszystkie zmiany w prawie. Kancelaria nawiązała i utrzymuje ścisłe kontakty z: Szkołą Główną Handlową w Warszawie, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Uniwersytetem Gdańskim, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Jarosławiu oraz Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie. Pracujący w kancelarii są autorami lub współautorami wielu referatów naukowych.

W 2002 roku nastąpiła zmiana w organizacji kancelarii. Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia w funkcjonowaniu kancelarii, oraz współczesne trendy w organizacji i zarządzaniu w ramach kancelarii wydzielone zostały stanowiska obsługi ksiąg handlowych, stanowiska ksiąg przychodów i rozchodów, stanowiska doradztwa podatkowego, stanowisko ZUS i kadr oraz stanowisko powtórnej kontroli.

W kancelarii zatrudnionych jest 20 osób w tym 2 doradców podatkowych. Korzystamy z pomocy ekspertów z zakresu prawa podatkowego niemieckiego, angielskiego i włoskiego, dzięki temu nasza kancelaria jest otwarta dla klientów z całej Uni Europejskiej.

Kancelaria obsługuje na podstawie stałych umów blisko 200 podmiotów gospodarczych w tym, wiele firm z zagranicznym kapitałem (np. kanadyjskim, angielskim, włoskim bądź niemieckim ). Z naszymi klientami możemy porozumieć się w: języku angielskim, francuskim, ukraińskim Możliwy jest również kontakt w języku migowym.

Nasza kancelaria posiada liczne certyfikaty, dzięki temu zawsze zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług. Dzięki nowoczesnym systemom informatycznym wdrożonych w naszej kancelarii, jesteśmy w pełni otwarci na potrzeby nowych klientów.